MA4L021-134
Contact Now
MA4L021-134
Category : Discrete Semiconductor Products Diodes RF Diodes
Current - Max : 100 mA
Product Status : Active
Package : Bulk
Series : -
Capacitance @ Vr, F : 0.2pF @ 0V, 1MHz
Resistance @ If, F : 2.1Ohm @ 10mA, 500MHz
Voltage - Peak Reverse (Max) : 35V
Supplier Device Package : Chip
Mfr : MACOM Technology Solutions
Package / Case : Die
Diode Type : PIN - Single
Operating Temperature : -55°C ~ 125°C (TJ)
Base Product Number : MA4L021
Description : RF DIODE PIN 35V CHIP
Stock : In Stock
Shipping Method : LCL, AIR, FCL, Express
Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Model Number : MA4L021-134
Contact Now
RF Diode PIN - Single 35V 100 mA Chip